1.5SMC39CA
DigiKeys produktnummer
1.5SMC39CATR-ND - Tape og spole (TR)
1.5SMC39CACT-ND - Båndavsnitt (CT)
1.5SMC39CADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5SMC39CA
Beskrivelse
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
53,9V Klemme 28,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5SMC39CA Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
28,2A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Toveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
33,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
37,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
53,9V