IHLP4040DZER4R7M11
DigiKeys produktnummer
541-1312-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1312-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1312-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP4040DZER4R7M11
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 9.5A 14.2 MOHM
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 9.5 A 14,2mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP4040DZER4R7M11 Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
14,2mOhm maks
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Formstøpt
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
4040
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,425" L x 0,400" B (10,80mm x 10,16mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Strøm - metning (Isat)
7,6A