CSAB1040A-4R7M
DigiKeys produktnummer
4044-CSAB1040A-4R7MTR-ND - Tape og spole (TR)
4044-CSAB1040A-4R7MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4044-CSAB1040A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSAB1040A-4R7M
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 9.9A 20 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 9.9 A 20mOhm maks 2-SMD Lav DCR, lavt tap
EDA-/CAD-modeller
CSAB1040A-4R7M Modeller
DC-motstand (DCR)
20mOhm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Funksjoner
Lav DCR, lavt tap
Toleranse
±20%
Leverandørens enhetsforpakning
1040
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,394" L x 0,453" B (10,00mm x 11,50mm)
Strøm - metning (Isat)
14A
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)