CRCW060330K1FKEB
DigiKeys produktnummer
541-CRCW060330K1FKEBTR-ND - Tape og spole (TR)
541-CRCW060330K1FKEBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
541-CRCW060330K1FKEBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CRCW060330K1FKEB
Beskrivelse
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/8W 0603
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
CRCW060330K1FKEB Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)