CRCW060330K1FKTC er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
På lager: 18 427
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CRCW060330K1FKTC
DigiKeys produktnummer
CRCW060330K1FKTC-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CRCW060330K1FKTC
Beskrivelse
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
CRCW060330K1FKTC Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)