SL322R025
DigiKeys produktnummer
570-SL322R025-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SL322R025
Beskrivelse
ICL 2 OHM 20% 25A 31MM
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termistorer for startstrømbegrensning 2 Ohms ±20% 25 A 1,220" (31,00mm)
Kategori
Toleranse
±20%
Produsent
Vishay Ametherm
Strøm - stabil tilstand maks
25 A
Serie
R ved strøm
20 mOhms
Emballasje
Bulk
Diameter
1,220" (31,00mm)
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,307" (7,80mm)
R ved 25°C
2 Ohms