SL321R036
DigiKeys produktnummer
570-SL321R036-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SL321R036
Beskrivelse
ICL 1 OHM 20% 36A 31MM
Detaljert beskrivelse
Termistorer for startstrømbegrensning 1 Ohms ±20% 36 A 1,220" (31,00mm)
Kategori
Toleranse
±20%
Strøm - stabil tilstand maks
36 A
Serie
R ved strøm
10 mOhms
Diameter
1,220" (31,00mm)
Tilkoblingsmellomrom
0,307" (7,80mm)
R ved 25°C
1 Ohms