PESD3V3L1BA
DigiKeys produktnummer
4518-PESD3V3L1BATR-ND - Tape og spole (TR)
4518-PESD3V3L1BACT-ND - Båndavsnitt (CT)
4518-PESD3V3L1BADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PESD3V3L1BA
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 24VC SOD323
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24V Klemme 20A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-323
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
20A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
480W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
100pF ved 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
3,3V (maks)
Kapsling
SC-76, SOD-323
Spenning - gjennomslag (min)
4V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
24V