PESD12VL1BA
DigiKeys produktnummer
4518-PESD12VL1BATR-ND - Tape og spole (TR)
4518-PESD12VL1BACT-ND - Båndavsnitt (CT)
4518-PESD12VL1BADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PESD12VL1BA
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 26VC SOD323
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26V Klemme 10A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-323
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
10A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
260W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
30pF ved 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
12V (maks)
Kapsling
SC-76, SOD-323
Spenning - gjennomslag (min)
13,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
26V