7M-27.000MAHE-T
DigiKeys produktnummer
887-1785-2-ND - Tape og spole (TR)
887-1785-1-ND - Båndavsnitt (CT)
887-1785-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
7M-27.000MAHE-T
Beskrivelse
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
27 MHz ±30ppm Krystaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
7M-27.000MAHE-T Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
12pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
27 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)