XF27M00000S412
DigiKeys produktnummer
3372-XF27M00000S412TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
TGS
Produsentens produktnummer
XF27M00000S412
Beskrivelse
CRYSTAL 27M 10PPM,12PF 4 Pads, S
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
27 MHz ±10ppm Krystaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
12pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
27 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)