P170S-FC15BR100K
DigiKeys produktnummer
987-1317-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
P170S-FC15BR100K
Beskrivelse
POT 100K OHM 1/10W PLASTIC LIN
Produsentens standard leveringstid
34 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100k Ohm 1 rekke Lineær Panelmontering Potensiometer Roterende, SPST 1.0 Svingning Ledende plast 0,1W, 1/10W Loddekabelsko
Kategori
Justeringstype
Brukerdefinert
Produsent
TT Electronics/BI
Rotering
260°
Serie
Resistivt materiale
Ledende plast
Emballasje
Brett
Termineringsstil
Loddekabelsko
Delestatus
Aktiv
Aktuatortype
Flat
Motstand (Ohm)
100k
Aktuatorlengde
0,591" (15,00mm)
Toleranse
±20%
Aktuatordiameter
0,236" (6,00mm)
Effekt (watt)
0,1W, 1/10W
Gjennomføringsgjenge
M7 x 0,75
Innebygd bryter
Roterende, SPST
Monteringstype
Panelmontering
Antall viklinger
1.0
Størrelse - hoveddel
Rund - 0,669" dia (17,00mm)