450T328F104A1C1
450T328F104A1C1
450T328F104A1C1
DigiKeys produktnummer
CT3059-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
450T328F104A1C1
Beskrivelse
POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100k Ohm 1 rekke Lineær Panelmontering Potensiometer Roterende, SPST 1.0 Svingning Karbon 0,5W, 1/2W Loddekabelsko
Kategori
Antall rekker
1
Produsent
CTS Electrocomponents
Justeringstype
Brukerdefinert
Serie
Rotering
320°
Emballasje
Bulk
Resistivt materiale
Karbon
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Loddekabelsko
Motstand (Ohm)
100k
Aktuatortype
Flat
Toleranse
±10%
Aktuatorlengde
0,875" (22,23mm)
Effekt (watt)
0,5W, 1/2W
Aktuatordiameter
0,250" (6,35mm)
Innebygd bryter
Roterende, SPST
Gjennomføringsgjenge
3/8-32
Antall viklinger
1.0
Monteringstype
Panelmontering
Kjegleform
Lineær
Størrelse - hoveddel
Rund - 0,937" dia (23,80mm)