84WR10KLFTR
DigiKeys produktnummer
987-1806-2-ND - Tape og spole (TR)
987-1806-1-ND - Båndavsnitt (CT)
987-1806-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
84WR10KLFTR
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.25W SMD TOP
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 0,25W, 1/4W Overflatemontering Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 12.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
84WR10KLFTR Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Motstand
10 kOhms
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,250" x 0,170" overflate (6,35mm x 4,32mm)
Toleranse
±10%