84WR10KLF
DigiKeys produktnummer
987-1155-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
84WR10KLF
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.25W SMD TOP
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 0,25W, 1/4W Overflatemontering Overflatemontering Trimmepotensiometer Cermet 12.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
84WR10KLF Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
TT Electronics/BI
Antall viklinger
12.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Rør
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand
10 kOhms
Termineringsstil
Overflatemontering
Effekt (watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 0,250" x 0,170" overflate (6,35mm x 4,32mm)
Toleranse
±10%