THM 60-2415WI er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Recom Power
På lager: 103
Datablad
Similar
Recom Power
På lager: 1 051
Datablad
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 24V 2,5A 9V - 36V Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
THM 60-2415WI
DigiKeys produktnummer
1951-THM60-2415WI-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
THM 60-2415WI
Beskrivelse
60W MEDICAL DC/DC CONVERTER ISOL
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
THM 60-2415WI Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
5 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
0,89
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
Kvart murstein
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Leverandørens enhetsforpakning
Kvart murstein
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CB, cURus
Strøm - utgang (maks)
2,5A
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Effekt (watt)
60 W