REM60-2424SW
DigiKeys produktnummer
945-REM60-2424SW-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
REM60-2424SW
Beskrivelse
60W DC/DC-CONVERTER 'MEDLINE' 2"
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 24V 2,5A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
REM60-2424SW Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
5 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernanalyse
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
Kvart murstein
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Leverandørens enhetsforpakning
Kvart murstein
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
cURus
Strøm - utgang (maks)
2,5A
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Effekt (watt)
60 W