THL 20-2423WI er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
XP Power
På lager: 10
Datablad
Similar
Recom Power
På lager: 198
Datablad
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 15V -15V 670mA, 670mA 9V - 36V Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
E-gnition Hamburg team
THL 20-2423WI
DigiKeys produktnummer
1951-3103-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
THL 20-2423WI
Beskrivelse
DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
THL 20-2423WI Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
670mA, 670mA
Produsent
Effekt (watt)
20 W
Serie
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Emballasje
Rør
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, SCP
Type
Isolert modul
Driftstemperatur
-40°C – 75°C (med effektminskning)
Antall utganger
2
Effektivitet
0,89
Spenning - inngang (min)
9V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (maks)
36V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - utgang 1
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,40" H (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)