REC20K-2415DZ
DigiKeys produktnummer
945-REC20K-2415DZ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
REC20K-2415DZ
Beskrivelse
20W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 15V -15V 3A, 3A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
REC20K-2415DZ Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
3A, 3A
Produsent
Effekt (watt)
20 W
Serie
Spenning - isolasjon
2 kV
Emballasje
Rør
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang
Type
Isolert modul
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Antall utganger
2
Effektivitet
0,88
Spenning - inngang (min)
9V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (maks)
36V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - utgang 1
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,40" H (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)