TPS74501PDRVR
DigiKeys produktnummer
296-TPS74501PDRVRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TPS74501PDRVRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TPS74501PDRVRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS74501PDRVR
Beskrivelse
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6-WSON
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Justerbar 1 Utgang 500mA 6-WSON (2x2)
EDA-/CAD-modeller
TPS74501PDRVR Modeller
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
35 µA
Digi-Reel®
PSRR
50dB – 30dB (1kHz – 1MHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere-funksjon, Power Good
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Antall regulatorer
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
6-WDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
0,55V
Leverandørens enhetsforpakning
6-WSON (2x2)
Spenning - utgang (maks)
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.88V ved 500mA