ADP170AUJZ-1.8-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP170AUJZ-1.8-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP170AUJZ-1.8-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP170AUJZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP170AUJZ-1.8-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT-23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA TSOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
ADP170AUJZ-1.8-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
60 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
260 µA
Digi-Reel®
PSRR
73dB – 47dB (1kHz – 100kHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
3,6V
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.135V ved 300mA