TPS73150DBVT | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | TPS73150DBVT |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 |
Produsentens standard leveringstid | 6 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TPS73150DBVT Modeller |
Kategori | Strøm - hvilestrøm (Iq) 550 µA |
Produsent | Strøm - forsyning (maks) 750 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 58dB – 37dB (100Hz – 10kHz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - utgang (min./fast) 5V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5 |
Spenningsbortfall (maks) 0.1V ved 150mA | Baseproduktnummer |