TPS73150DBVR
DigiKeys produktnummer
296-44366-2-ND - Tape og spole (TR)
296-44366-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-44366-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS73150DBVR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TPS73150DBVR Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
550 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
750 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB – 37dB (100Hz – 10kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.1V ved 150mA