TLV9154QDRQ1
DigiKeys produktnummer
296-TLV9154QDRQ1TR-ND - Tape og spole (TR)
296-TLV9154QDRQ1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TLV9154QDRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TLV9154QDRQ1
Beskrivelse
AUTOMOTIVE-GRADE, QUAD, 16-V, 4.
Detaljert beskrivelse
Standard (generell bruk) Forsterkere 4 Kretser Mottakt, Skinne-til-skinne 14-SOIC
EDA-/CAD-modeller
TLV9154QDRQ1 Modeller
Kategori
Strøm - forsyning
560µA (x4 kanaler)
Produsent
Strøm - utgang/kanal
75 mA
Digi-Reel®
Spenning - område (min)
2.7 V
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (maks)
16 V
Forsterkertype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Antall kretser
4
Grad
Bilteknikk
Utgangstype
Mottakt, Skinne-til-skinne
Godkjenning
AEC-Q100
Endringshastighet
21V/µs
Monteringstype
Overflatemontering
Forsterkerbåndbreddeprodukt
4.5 MHz
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)