TLV9154IDR
DigiKeys produktnummer
296-TLV9154IDRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TLV9154IDRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TLV9154IDRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TLV9154IDR
Beskrivelse
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
Detaljert beskrivelse
Standard (generell bruk) Forsterkere 4 Kretser Skinne-til-skinne 14-SOIC
Kategori
Spenning - inngang forskjøvet
125 µV
Produsent
Strøm - forsyning
560µA (x4 kanaler)
Digi-Reel®
Strøm - utgang/kanal
75 mA
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (min)
2.7 V
Forsterkertype
Spenning - område (maks)
16 V
Antall kretser
4
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Utgangstype
Skinne-til-skinne
Monteringstype
Overflatemontering
Endringshastighet
20V/µs
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Forsterkerbåndbreddeprodukt
4.5 MHz