TLV709A33DBVR er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TLV709A33DBVR
DigiKeys produktnummer
296-TLV709A33DBVRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TLV709A33DBVRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TLV709A33DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TLV709A33DBVR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
TLV709A33DBVR Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
1,6V ved 150mA
Produsent
Strøm – utgang
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
10 µA
Delestatus
Aktiv
PSRR
60dB (100kHz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, tilbakestrøm
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
30V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V