LP5900SDX-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LP5900SDX-3.3/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LP5900SDX-3.3/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LP5900SDX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP5900SDX-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6-WSON
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA 6-WSON (2,2x2,5)
EDA-/CAD-modeller
LP5900SDX-3.3/NOPB Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
50 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
230 µA
PSRR
85dB – 40dB (100Hz – 100kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
6-WDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
6-WSON (2,2x2,5)
Spenningsbortfall (maks)
0.15V ved 150mA