LDLN015PU33R
DigiKeys produktnummer
497-15225-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15225-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15225-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDLN015PU33R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6-DFN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA 6-DFN (2x2)
EDA-/CAD-modeller
LDLN015PU33R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
60 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
120 µA
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
92dB – 50dB (1kHz – 100kHz)
Delestatus
Utdatert
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
6-UFDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
6-DFN (2x2)
Spenningsbortfall (maks)
0.18V ved 150mA