LP3855EMP-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LP3855EMP-3.3/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LP3855EMP-3.3/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LP3855EMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP3855EMP-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-5
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A SOT-223-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LP3855EMP-3.3/NOPB Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
3 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
73dB – 57dB (120Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
7V
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Spenningsbortfall (maks)
0.44V ved 1.5A