LP3852EMPX-3.3
DigiKeys produktnummer
2156-LP3852EMPX-3.3-ND
Produsent
National Semiconductor
Produsentens produktnummer
LP3852EMPX-3.3
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A SOT-223-5
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
3 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
10 mA
Emballasje
Bulk
PSRR
73dB – 57dB (120Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
7V
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Spenningsbortfall (maks)
0.44V ved 1.5A