LP2985AIM5-3.3/NOPB er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Texas Instruments
På lager: 16 876
Datablad
Direkte
Texas Instruments
På lager: 4 534
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
På lager: 752
STMicroelectronics
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
På lager: 534
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LP2985AIM5-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LP2985AIM5-3.3/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LP2985AIM5-3.3/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LP2985AIM5-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP2985AIM5-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
LP2985AIM5-3.3/NOPB Modeller
Strøm - forsyning (maks)
2.5 mA
PSRR
45dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
16V
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Spenningsbortfall (maks)
0.58V ved 150mA