LP2985A-33DBVR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LP2985A-33DBVR |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | LP2985A-33DBVR Modeller |
Kategori | Strøm - hvilestrøm (Iq) 95 µA |
Produsent | Strøm - forsyning (maks) 2.5 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 45dB (1kHz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangskonfigurasjon | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 16V | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - utgang (min./fast) 3,3V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5 |
Spenningsbortfall (maks) 0.58V ved 150mA | Baseproduktnummer |