LP2985A-33DBVR
DigiKeys produktnummer
296-18479-2-ND - Tape og spole (TR)
296-18479-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-18479-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP2985A-33DBVR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LP2985A-33DBVR Modeller
Strøm - forsyning (maks)
2.5 mA
PSRR
45dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
16V
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Spenningsbortfall (maks)
0.58V ved 150mA