LMZM33603EVM
DigiKeys produktnummer
296-48020-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LMZM33603EVM
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR LMZM33603
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LMZM33603 - DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
3A
Produsent
Texas Instruments
Spenning - inngang
4V – 36V
Emballasje
Bulk
Regulatortopologi
Nedtransformering
Delestatus
Aktiv
Innhold
Kort
Hovedformål
DC/DC, Trinn ned
Brukt IC/del
LMZM33603
Utganger og type
1 uisolert utgang
Baseproduktnummer
Utgangsspenning
2,5V, 3,3V, 5V eller 12V