LMZM33602EVM
DigiKeys produktnummer
296-48240-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LMZM33602EVM
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR LMZM33602
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LMZM33602 - DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Utgangsspenning
2,5V, 3,3V, 5V, 12V
Produsent
Texas Instruments
Spenning - inngang
4V – 36V