LMZ21700SILR
DigiKeys produktnummer
296-44325-2-ND - Tape og spole (TR)
296-44325-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-44325-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMZ21700SILR
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.9-6V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 0,9 – 6V 650mA 3V - 17V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LMZ21700SILR Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
650mA
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
OTP, SCP, UVLO
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
95%
Type
Uisolert PoL-modul
Monteringstype
Overflatemontering
Antall utganger
1
Kapsling
8-SMD-modul
Spenning - inngang (min)
3V
Størrelse/dimensjon
0,14" L x 0,14" B x 0,07" H (3,5mm x 3,5mm x 1,8mm)
Spenning - inngang (maks)
17V