LMZ21700EVM
DigiKeys produktnummer
296-38673-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LMZ21700EVM
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR LMZ21700
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LMZ21700 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Utgangsspenning
3,3V
Produsent
Texas Instruments
Strøm – utgang
650mA
Serie
Spenning - inngang
5V – 17V