LMZ14203HTZ/NOPB
DigiKeys produktnummer
LMZ14203HTZ/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LMZ14203HTZ/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LMZ14203HTZ/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMZ14203HTZ/NOPB
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 5 – 30V 3A 6V - 42V Inngang
EDA-/CAD-modeller
LMZ14203HTZ/NOPB Modeller
Funksjoner
UVLO
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Effektivitet
94%
Størrelse/dimensjon
0,40" L x 0,39" B x 0,18" H (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Spenning - inngang (min)
6V
Spenning - inngang (maks)
42V
Strøm - utgang (maks)
3A