51721-10002406AALF
51721-10002406AALF
51721-10002406AALF
DigiKeys produktnummer
609-3634-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
51721-10002406AALF
Beskrivelse
CONN HDR BLADE PWR 30POS EDGE MT
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 Kontakt Hode, Hannpinner og -blader Kortkant, Gjennomgående hull, Høyrevinklet Svart Bladstrøm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
51721-10002406AALF Modeller
Monteringstype
Kortkant, Gjennomgående hull, Høyrevinklet
Produsent
Amphenol ICC (FCI)
Terminaler
Loddetinn
Serie
Kontaktutforming, typisk
24 signal, 6 strøm
Emballasje
Brett
Funksjoner
Kortlås, Innstikksføring
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate (finish)
Gull eller Gull, GXT™
Kontakttype
Hode, Hannpinner og -blader
Kontaktoverflate-tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Kontaktstil
Bladstrøm
Farge
Svart
Antall posisjoner
30
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-20°C – 105°C
Avstand
0,100" (2,54mm)