LMZ14202HTZX/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-48601-2-ND - Tape og spole (TR)
296-48601-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-48601-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMZ14202HTZX/NOPB
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 5 – 30V 2A 6V - 42V Inngang
EDA-/CAD-modeller
LMZ14202HTZX/NOPB Modeller
Funksjoner
UVLO
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Effektivitet
0.97
Størrelse/dimensjon
0,40" L x 0,39" B x 0,18" H (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Spenning - inngang (min)
6V
Spenning - inngang (maks)
42V
Strøm - utgang (maks)
2A