LMZ14201HTZX/NOPB
DigiKeys produktnummer
LMZ14201HTZX/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LMZ14201HTZX/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LMZ14201HTZX/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMZ14201HTZX/NOPB
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5-30V
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 5 – 30V 1A 6V - 42V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LMZ14201HTZX/NOPB Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Funksjoner
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effektivitet
0.97
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Uisolert PoL-modul
Kapsling
TO-PMOD-7, strømmodul
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
0,40" L x 0,39" B x 0,18" H (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Spenning - inngang (min)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-PMOD-7
Spenning - inngang (maks)
42V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
1A