LMK6HA15625ADLER
DigiKeys produktnummer
296-LMK6HA15625ADLERTR-ND - Tape og spole (TR)
296-LMK6HA15625ADLERCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-LMK6HA15625ADLERDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMK6HA15625ADLER
Beskrivelse
SILICONE OSC XO 156.2500MHZ HCSL
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 2,5V – 3,3V Standby (slå av) 6-VDFN
Kategori
Forsyningsspenning
2,5V – 3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - forsyning (maks)
80mA
Delestatus
Aktiv
Kapsling
6-VDFN
Type
Leverandørens enhetsforpakning
6-VSON (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,039" (1,00mm)
Utgang
HCSL
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
13mA