LMK6HA10000ADLER
DigiKeys produktnummer
296-LMK6HA10000ADLERTR-ND - Tape og spole (TR)
296-LMK6HA10000ADLERCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-LMK6HA10000ADLERDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMK6HA10000ADLER
Beskrivelse
SILICONE OSC XO 100.0000MHZ HCSL
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 2,5V – 3,3V Standby (slå av) 6-VDFN
Kategori
Forsyningsspenning
2,5V – 3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - forsyning (maks)
82mA
Delestatus
Aktiv
Kapsling
6-VDFN
Type
Leverandørens enhetsforpakning
6-VSON (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,039" (1,00mm)
Utgang
HCSL
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
13mA