LM46002PWPR
DigiKeys produktnummer
296-43599-2-ND - Tape og spole (TR)
296-43599-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-43599-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM46002PWPR
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 2A 16HTSSOP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 1V 1 Utgang 2A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM46002PWPR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spenning - inngang (maks)
60V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Serie
Spenning - utgang (maks)
28V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - omkobling
200kHz – 2,2MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
16-HTSSOP
Spenning - inngang (min)
3,5V