LM46002PWPEVM
DigiKeys produktnummer
296-37859-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM46002PWPEVM
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR LM46002
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LM46002 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
2A
Produsent
Texas Instruments
Spenning - inngang
3,5V – 60V
Serie
Regulatortopologi
Nedtransformering
Emballasje
Boks
Frekvens - omkobling
500kHz
Delestatus
Aktiv
Innhold
Kort
Hovedformål
DC/DC, Trinn ned
Brukt IC/del
LM46002
Utganger og type
1 uisolert utgang
Baseproduktnummer
Utgangsspenning
3,3V