LM4128AMF-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM4128AMF-3.3/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LM4128AMF-3.3/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LM4128AMF-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM4128AMF-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.1% SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Serie spenningsreferanse IC ±0,1% SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LM4128AMF-3.3/NOPB Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
75ppm/°C
Produsent
Texas Instruments
Støy - 0,1Hz til 10Hz
310µVp-p
Digi-Reel®
Spenning - inngang
3,7V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning
100µA
Referansetype
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Strøm – utgang
20 mA
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Toleranse
±0,1%