MAX6037AAUK33+T | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MAX6037AAUK33+T |
Beskrivelse | IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Serie spenningsreferanse IC ±0,2% SOT-23-5 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | MAX6037AAUK33+T Modeller |
Kategori | Støy - 0,1Hz til 10Hz 19µVp-p |
Produsent Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Støy - 10Hz til 10kHz 45µVrms |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Spenning - inngang 3,5V – 5,5V |
Delestatus Aktiv | Strøm - forsyning 275µA |
Referansetype Serie | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TA) |
Utgangstype Fast | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - utgang (min./fast) 3,3V | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Strøm – utgang 5 mA | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5 |
Toleranse ±0,2% | Baseproduktnummer |
Temperaturkoeffisient 25ppm/°C |