LM3940IMP-3.3/NOPB er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 12 516
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 3 107
Datablad
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
På lager: 6
Microchip Technology
onsemi
Microchip Technology
onsemi
MaxLinear, Inc.
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A SOT-223-4
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM3940IMP-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM3940IMP-3.3/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LM3940IMP-3.3/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LM3940IMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM3940IMP-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-4
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
LM3940IMP-3.3/NOPB Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.2V ved 100mA
Produsent
Strøm – utgang
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Kortslutning
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangskonfigurasjon
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Antall regulatorer
1
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-4
Spenning - inngang (maks)
7,5V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V