MIC37100-3.3WS
DigiKeys produktnummer
576-1163-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC37100-3.3WS
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A SOT-223-3
EDA-/CAD-modeller
MIC37100-3.3WS Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 1A
Emballasje
Rør
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Antall regulatorer
1
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Spenning - inngang (maks)
6V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V