AP7361EA-33ER-13
DigiKeys produktnummer
31-AP7361EA-33ER-13TR-ND - Tape og spole (TR)
31-AP7361EA-33ER-13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-AP7361EA-33ER-13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP7361EA-33ER-13
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223R
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A SOT-223R
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
91 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Strømgrense
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223R
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 1A